O naszej firmie

Kim jesteśmy?

Firma MAR-KAM Tarasy wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac w drewnie eksponowanym na zewnątrz.

Przez lata zdobywaliśmy wiedzę, aby dobrze wykorzystywać ją dla rozwoju naszej firmy. Jesteśmy nowoczesną firmą stworzoną przez ludzi z pasją, która stale się rozwija. Nie spoczywamy jednak na laurach, a nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe i doskonalą umiejętności na szkoleniach zewnętrznych.

Gwarancja zadowolenia

Długoletnia praktyka przedsiębiorstwa, nowoczesny sprzęt, szybkość, dokładność wykonywanych zleceń jak również indywidualne i profesjonalne podejście do wymogów klienta ma przełożenie na wysoką jakość obsługi, jak również satysfakcję w każdym przypadku.

Specjaliści w swojej branży

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie budowy i montażu tarasów drewnianych oraz konstrukcji drewnianych z różnych gatunków drzewa: egzotycznego, kompozytowego i krajowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a naszym celem jest pełne zadowolenie klientów.

Dlatego zamawiając oferowane przez nas usługi możecie Państwo liczyć na najwyższą jakość, indywidualne i oryginalne rozwiązania i kompleksową obsługę. Nasza firma zapewnia możliwość skorzystania z dużego wyboru produktów w przystępnych cenach , gwarantują każdemu klientowi pełne zadowolenie.

Wszelkie zamówienia niezależnie od swojej wielkości i złożoności, traktujemy z pełnym zaangażowaniem, indywidualnie i oferujemy doradztwo w oparciu wymagania klienta.

Dokładamy najwyższych starań aby każda inwestycja prowadzona przez klienta nie była dla niego obciążeniem. Macierzystym obszarem naszych działań są Warszawa i okolice, ale nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do współpracy i poszerzania grona zadowolonych klientów.